Nejlepší hráči pokeru

Máte rádi peníze a umíte být nepředvídatelní? Pak je poker to pravé pro vás. V pokeru je důležité být soutěživí, mít samozřejmě nějaké ty dovednosti, taktizovat a mít i trochu toho štěstí.  Zpeněžit nějaký ten milion na pokerového turnaji je dnes běžná rutina. Profesionální hráči pokeru si mohou vydělat neuvěřitelné sumy peněz. Ne každému se ale podaří se dostat na takovou úroveň. Pojďme se podívat na ty, kterým se to podařilo.

V průběhu let se poker hodně změnil. Poker je dnes jednou z nejpopulárnějších karetních her. Dnes může kdokoli s přístupem na internet mohou otestovat své dovednosti v on-line pokerové místnosti, a dokonce soupeřit s těmi nejlepšími z nejlepších.

John Juanda ($ 4,4 milionu)

O tomto hráči jste možná už slyšeli. Tento Američan je totiž poměrně úspěšný profesionální pokerový hráč, který v průběhu let vyhrál čtyři tituly. Jeho jmění činí zhruba 4 miliony dolarů.

Juanda hraje profesionálně už od devadesátých let. Trvalo mu ale roky, než se dostal k finálovému stolu světového šampionátu.

Poker ale nehrají jen muži. Z dam zmíním třeba Annie-Duke. První žena, která začala hrát poker profesionálně. Annie se může pochlubit i tím, že učila hrát poker Bena Afflecka. Je velmi úspěšná a já osobně mám rád její strategii a styl, kterým hraje.

Její popularita však vyletěla do výšin v roce 2004, kdy vyhrála prestižní World Series of Poker. A od té doby je naprosto nezastavitelná. Kromě toho, že je pokerovou superstar, Annie je také spisovatelka a vydala i vlastní DVD sérii, s cílem vzdělávat začátečníky v pokeru. Také se objevila v mnoha televizních pořadech.Dalším hráčem, který stojí podle mého za zmínku, je Andrew Feldman, pokerový milionář ze Spojeného království. Jeho úspěch v pokeru a vybrané peníze pochází především z online heren. Tohoto mladého magnáta ovšem můžeme označit za gamblera. Hazard se mu už párkrát nevyplatil.

A jaký je podle vás ten nejlepší hráč pokeru na světě?

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *